1. Veris přisouzeno - Dívka

Technika: olej na překližce
Šířka: 46 cm, výška: 39 cm, rámování: 51 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.07.2019 12:30

Zbývá: 17d 1h 55m 56s

Vyvolávací cena: 8 000 Kč