V hostinci

rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 53 cm, rámování: 63 x 74 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.04.2022 20:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč