Akt - skupina mužů

Autor: Jiří Hranička
(1922 Brno - 2012 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu popisek
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1987
Šířka: 29,5 cm, výška: 42 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 12.12.2018 21:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč