95. Květina ve váze
Autor: Karel Holan
(1893 Praha - 1953 Praha)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 35 cm, rámování: 59,5 x 47 cm
Konec dražby: 28.07.2019 14:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 900 Kč