47. Zimní vesnice

Autor: Juli Klever
(.)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 46 x 57 cm

Konec dražby: 13.12.2018 18:51

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč