Zima na Orlici

Autor: Václav Formánek
(1907 Kostelec nad Orlicí)

signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1978
Šířka: 80 cm, výška: 40 cm, rámování: 50,5 x 90,5 cm

Konec dražby: 12.06.2018 20:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč