Potštejn v listopadu

Autor: Václav Formánek
(1907 Kostelec nad Orlicí)

signováno vpravo dole
Technika: olej na malířské desce, datace: 1973
Šířka: 74 cm, výška: 34 cm, rámování: 45 x 85 cm

Konec dražby: 12.06.2018 20:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč