107. K. Hartmann - chata v zimě
rámováno,zaskleno,signováno vpravo dole
Technika: tempera
Šířka: 12,5 cm, výška: 15 cm, rámování: 30 x 26 cm
Konec dražby: 20.06.2019 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč