Pohled ze zahrady

Autor: Emilie Tomanová
(1933 Praha - 1994 Praha)

Vlevo dole pod paspartou je číslování 72/100. Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 07 cm, výška: 10 cm, rámování: 27 x 22 cm

Konec dražby: 24.11.2021 19:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč