Kovboj

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno adatováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1975
Šířka: 20,5 cm, výška: 30 cm, rámování: volný list 30 x 20,5cm

Konec dražby: 22.07.2019 21:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč