Měsíční noc

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1981
Šířka: 25,5 cm, výška: 17,5 cm, rámování: volný list 17,5 x 25,5 cm

Konec dražby: 22.07.2019 21:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč