81. Růže/Abstrakce
Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)
signováno vpravo dole, na druhé straně abstrakce
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 45,5 cm, rámování: volný list 45,5 x 31 cm
Konec dražby: 22.07.2019 22:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč