Domy ve vesnici VII.

Autor: Karel Kroupa
(1937 Mšeno - 1986 Mšeno)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: kresba na kartonu, datace: 1980
Šířka: 45,5 cm, výška: 32 cm, rámování: volný list 32 x 45,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.07.2019 22:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč