117. Listnatý les

Autor: Antonín Hudeček

signováno vpravo dole, zaskleno, původní rám, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 45,5 x 57,5 cm

Konec dražby: 17.12.2019 20:56 SEČ

Zbývá: 8d 22h 42m 0s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč