441. Listnatý les

Autor: Antonín Hudeček
(1972 Ředhošť, Mšené-lázně (Litoměřice) - 1942 Častolovice, Rychnov nad Kněžnou)

signováno vpravo dole, zaskleno, původní rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 45,5 x 57,5 cm

Konec dražby: 14.07.2019 19:50

Zbývá: 17d 8h 49m 22s

Vyvolávací cena: 29 000 Kč