155. Spiaci chlapček

Autor: Katka Keményová
(.)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, datace: 1978
Šířka: 19,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 45 x 32 cm

Konec dražby: 20.06.2019 22:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 550 Kč