109. Stará fořtovna

Autor: Václav F. Ulšmíd
(1903 Praha - 1985)

signováno vpravo dole, na reversu datováno 1940, přípis autora
Technika: olej na kartonu, datace: 1940
Šířka: 41 cm, výška: 30 cm, rámování: 47,5 x 58 cm

Konec dražby: 28.01.2019 21:56 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč