80. Potok
Autor: Václav F. Ulšmíd
(1903 Praha - 1985)
signováno vpravo dole, zaskleno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu, datace: 1947
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 47 x 62 cm
Konec dražby: 18.09.2019 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč