16. Medvědi
Autor: Dan Trantina
(1965 - ?)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: kombinovaná technika, datace: 1995
Šířka: 61 cm, výška: 86 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 19.09.2023 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč