112. Květiny
paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 14 cm, výška: 33 cm, rámování: 49 x 28,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.12.2019 20:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč