Milenecký pár

Autor: Martina Dědičová
(1967 Kladno)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na malířské desce, datace: 1994
Šířka: 105 cm, výška: 87 cm, rámování: 95,5 x 114 cm

Konec dražby: 19.06.2019 21:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč