V květináči

Autor: Vladimír Komárek
(1928 Hořensko - 2002 Jilemnice)

signováno tužkou dole uprostřed, ohnuté rohy
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 15 cm, výška: 15,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 14.07.2019 15:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč