118. Po zimě
Autor: Jan Solovjev
(1922 Turnov - 2014)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1958
Šířka: 59 cm, výška: 48 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.01.2019 22:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč