86. Město
Autor: ? Vaidel
(malíř 20. století)
signováno a datováno vpravo dole, rám zlacený
Technika: olej na malířské desce, datace: 1941
Šířka: 27 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 37,5 x 42,5 cm
Konec dražby: 05.03.2019 21:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč