Zelené ovoce "Gröna frukter"

Autor: Gunnar Greiber
(1919 Stockholm - 2011 Stockholm, Švédsko)

signováno a datováno vpravo dol
Technika: olej na plátně, datace: 1957
Šířka: 41 cm, výška: 27 cm, rámování: 31 x 45 cm

Konec dražby: 04.03.2019 20:25

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč