Portrét ženy

Autor: Otakar Kubín
(1883 Boskovice - 1969 Marseille, Francie)

signováno vpravo dole tužkou, číslováno 16/50 vlevo dole
Technika: lept na kartonu
Šířka: 17 cm, výška: 26 cm, rámování: volný list 50 x 32,5 cm

Konec dražby: 05.03.2019 22:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč