104. Nahá dívka v krajině

Autor: Otakar Kubín
(1883 Boskovice - 1969 Marseille, Francie)

signováno vpravo dole tužkou, číslováno 8/15 vlevo dole
Technika: lept na kartonu
Šířka: 13,5 cm, výška: 20 cm, rámování: volný list 32,5 x 22,5 cm

Konec dražby: 05.03.2019 22:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč