523. Dívka

Autor: Guy Séradour
(1922 - 2007 Francie)

signováno vlevo dole, rám značen pařížským rámařem
Technika: olej na plátně
Šířka: 16,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 39 x 28 cm

Konec dražby: 14.07.2019 21:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč