1050. Ženský akt
Autor: Stanislav Přibyl
(.)
signováno vlevo dole, zaskleno
Šířka: 30 cm, výška: 42 cm, rámování: 45,5 x 33,5 cm
Konec dražby: 10.02.2020 20:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč