201. Baletky

Autor: Eduard Milén
(1891 Frýdštejn - 1976 Brno)

signováno pravo dole v kameni, uprostřed dole tužkou, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu, materiál: karton
Šířka: 28 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 52,5 x 44 cm

Konec dražby: 07.12.2017 21:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč