118. Veris? - Dívka

Technika: olej na překližce
Šířka: 46 cm, výška: 39 cm, rámování: 51 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.11.2018 20:02

Dosažená cena: 2 800 Kč

Vyvolávací cena: 2 100 Kč

Seznam příhozů (8)

částkapříhoz
2 800 Kč6.11.2018 18:52:03 (limit 6.11.2018 17:21:38)
2 700 Kč6.11.2018 18:52:03
2 600 Kč6.11.2018 18:51:55 (limit 6.11.2018 17:21:38)
2 500 Kč6.11.2018 18:51:55
2 400 Kč26.10.2018 14:44:58
2 300 Kč26.10.2018 14:05:18
2 200 Kč26.10.2018 12:40:49
2 100 Kč18.10.2018 12:36:04