118. Veris? - Dívka

Technika: olej na překližce
Šířka: 46 cm, výška: 39 cm, rámování: 51 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.11.2018 20:02

Aktuální cena: 2 100 Kč

Zbývá: 18d 13h 36m 7s

Minimální příhoz: 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 100 Kč

Seznam příhozů (1)

částkapříhoz
2 100 Kč18.10.2018 12:36:04