Veris? - Dívka

Technika: olej na překližce
Šířka: 46 cm, výška: 39 cm, rámování: 51 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.11.2018 20:02

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 100 Kč