98. Madona della Sedia
Autor: Raffael Santi
(1483 Urbino, Itálie - 1520 Řím, Itálie)
Následovník Rafaella Santi podle obrazu Madona della Sedia, doba vzniku obrazu 19. století
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 69 cm, výška: 56 cm, rámování: 89 x 76 cm
Konec dražby: 07.12.2017 19:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 000 Kč