U pivovaru

Autor: Willy Zlámal
(1915 Štenberk - 1995 Šternberk)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 107 cm, výška: 90 cm, rámování: 104 x 121 cm

Konec dražby: 18.06.2019 20:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč