Stará Ostrava

Autor: Jaromír Martiník
(1928)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 73,5 x 93,5 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč