Dítě

nesignováno
Šířka: 20,5 cm, výška: 29 cm, rámování: volný list
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.12.2018 18:16

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč