Pasáček ovcí

Nesignováno, rámováno v oválném rámu, zaskleno
Technika: olej na kartonu, materiál: karton fixován na lepence
Šířka: 28 cm, výška: 30 cm, rámování: 37 x 34 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 17.05.2021 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč