157. Podzim v Beskydech

Autor: Vladislav Raszyk
(1936)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 25 cm, rámování: 33,5 x 33,5 cm

Konec dražby: 20.06.2019 22:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč