158. Podzim v Beskydech
Autor: Vladislav Raszyk
(1936)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 25 cm, rámování: 33,5 x 33,5 cm
Konec dražby: 20.06.2019 22:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč