85. Růže ve váze
Autor: Vilém Wünsche
(1900)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 20 cm, výška: 27 cm, rámování: 33,5 x 26,5 cm
Konec dražby: 21.10.2019 22:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč