140. Před bouří
Autor: Miloslav Řehák
(1922 Praha - 1991 Praha)
zaskleno, signováno v pravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 18 cm, rámování: 28 x 34 cm
Konec dražby: 19.06.2019 21:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč