1690. Pohled do údolí
Autor: Ferdiš Duša
signováno vpravo dole pod rámem, nově rámováno, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Technika: olej na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 29 cm, rámování: 33 x 42 cm
Konec dražby: 10.02.2020 22:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč