84. Pohled do údolí

Autor: Ferdiš Duša

signováno vpravo dole pod rámem, nově rámováno, konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem
Technika: olej na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 29 cm, rámování: 33 x 42 cm

Konec dražby: 17.12.2019 20:23 SEČ

Zbývá: 6d 22h 23m 35s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč