Bronzová plastika

Autor: Petr Kuba
(1958)

signováno a datováno vpravo dole
Datace: 1991
Šířka: 16,5 cm, výška: 14 cm

Konec dražby: 20.06.2019 21:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč