94. Prchající Miládka

Autor: Antonín Kroča
(1947)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Datace: 1997
Šířka: 20 cm, výška: 28 cm, rámování: 45 x 35,5 cm

Konec dražby: 20.06.2019 21:03

Zbývá: 2d 4h 12m 43s

Vyvolávací cena: 450 Kč