104. Klíčnice

Autor: Olbram Zoubek
(1926 Praha - 2017 Praha)

tlačená/zlacená grafika, signováno uprostřed dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno
Technika: tlačená grafika
Šířka: 25,5 cm, výška: 39 cm, rámování: 48 x 33 cm

Konec dražby: 25.09.2017 21:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč