144. Anděl

Autor: Olbram Zoubek
(1926 Praha - 2017 Praha)

závěsný cínový zlacený reliéf, signováno zezadu
Certifikát pravosti přiložen
Materiál: cín
Šířka: 21,5 cm, výška: 30,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 25.09.2018 20:41

Dosažená cena: 43 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (37)

částkapříhoz
43 000 Kč25.9.2018 20:36:41
41 000 Kč25.9.2018 20:31:45
39 000 Kč25.9.2018 20:27:16
37 000 Kč25.9.2018 20:19:23
35 000 Kč24.9.2018 08:47:05 (limit 8.9.2018 19:53:33)
34 000 Kč24.9.2018 08:47:05
32 000 Kč16.9.2018 14:12:10 (limit 8.9.2018 19:53:33)
30 000 Kč16.9.2018 14:12:10
28 000 Kč10.9.2018 20:27:54 (limit 8.9.2018 19:53:33)
26 000 Kč10.9.2018 20:27:54
24 000 Kč10.9.2018 15:55:04 (limit 8.9.2018 19:53:33)
22 000 Kč10.9.2018 15:55:04
20 000 Kč8.9.2018 19:53:33 (limit 8.9.2018 19:53:33)
19 000 Kč8.9.2018 19:53:33 (limit 8.9.2018 12:03:04)
10 200 Kč23.8.2018 13:17:22