144. Anděl

Autor: Olbram Zoubek
(1926 Praha - 2017 Praha)

závěsný cínový zlacený reliéf, signováno zezadu
Certifikát pravosti přiložen
Materiál: cín
Šířka: 21,5 cm, výška: 30,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 25.09.2018 20:28

Aktuální cena: 32 000 Kč

Zbývá: 3d 5h 24m 28s

Minimální příhoz: 2 000 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (31)

částkapříhoz
32 000 Kč16.9.2018 14:12:10 (limit 8.9.2018 19:53:33)
30 000 Kč16.9.2018 14:12:10
28 000 Kč10.9.2018 20:27:54 (limit 8.9.2018 19:53:33)
26 000 Kč10.9.2018 20:27:54
24 000 Kč10.9.2018 15:55:04 (limit 8.9.2018 19:53:33)
22 000 Kč10.9.2018 15:55:04
20 000 Kč8.9.2018 19:53:33 (limit 8.9.2018 19:53:33)
19 000 Kč8.9.2018 19:53:33 (limit 8.9.2018 12:03:04)
10 200 Kč23.8.2018 13:17:22
9 700 Kč22.8.2018 14:21:50
9 200 Kč22.8.2018 11:54:48
8 700 Kč22.8.2018 11:53:34
8 200 Kč22.8.2018 11:52:28
7 700 Kč22.8.2018 11:52:15
7 600 Kč22.8.2018 11:52:15 (limit 20.8.2018 16:16:01)