Pohled na Karlovy Vary

Autor: Alois Pitterman

signováno v datováno vlevo dole, na reversu autorské štítky. zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1973
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 49 x 109 cm

Konec dražby: 27.01.2020 20:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč