96. Na jaře
Autor: Kristián Kodet
(1948 Praha)
signováno a datováno vpravo nahoře, původní rámování, na reversu autoský štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1978
Šířka: 40,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 58 x 58 cm
Konec dražby: 15.04.2019 22:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč