155. Cyril a Metoděj
Autor: Cyril Bouda
(1901 Kladno - 1984 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 33 cm, rámování: 52,5 x 43,5 cm
Konec dražby: 13.12.2018 20:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč