1303. Květiny ve váze
nesignováno, rám lehce poškozen
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 61 cm, rámování: 75 x 64,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 21:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč