U nás v Kameničkách

Autor: Josef Konečný
(1909 Žarosice - 1989 Hodonín)

signováno vpravo dole, na rámu oděrky
Technika: olej na překližce
Šířka: 49 cm, výška: 31 cm, rámování: 49 x 66 cm

Konec dražby: 12.08.2020 20:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 900 Kč